POSLE DEBAKLA ORLOVA, CECA OBJAVILA PORODIČNU FOTKU SA ZETOM! Ponosna tašta uživa sa Anastasijom i Gudeljom u Nemačkoj 

Fudbalska reprezentacija Srbije završila je učešće na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. Izabranici selektora Dragana Stojkovića Piksija u odlučujućem trećem kolu C grupe odigrali su nerešeno 0:0 sa Danskom, što nije bilo dovoljno za plasman u osminu finala.

Jedan od orlova bio je i Nemanja Gudelj koji je imao podršku porodice čak i sa tribina.

Na jednoj od utakmica pojavila se i njegova tašta, Svetlana Ceca Ražnatović, koja je zajedno sa Anastasijom i njegovom porodicom bodrila Nemanju, a te fotografije su obišle region.

Sada nakon što se učešće za orlove završilo,Ceca, Nemanja i Anastasija su uživali porodično u Minhenu, a jednu od fotografija su podelili i na društvenoj mreži Instagram.

Svetlana Cecca Ražnatović
foto: Printskrin/Instagram

Cecinu objavu je odmah podelila Anastasija i okačila nekoliko srculenca.

UDARNA VEST.rs(kurir)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare