POLICIJA IMALA PUNE RUKE POSLA SA BAHATIM VOZAČIMA! Jedan vozio drogiran, drugi „AUDIJEM“ sleteo s puta i pobegao, naduvao 2,33 

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uJagodini su prethodnog vikenda isključili iz saobraćaja dvojicu vozača zbog nasilničke vožnje.

U Paraćinu je isključen tridesetsedmogodišnji vozač „tojote“, zbog vožnje pod dejstvom kanabisa, dok je u Jagodini dvadesetpetogodišnjak, koji je vozio pod dejstvom alkohola, „audijem“ sleteo s puta i pobegao. U toj saobraćajnoj nezgodi nije bilo povređenih.

Policija je ubrzo pronašla dvadesetpetogodišnjaka i utvrdila da ima 2,33 promila alkohola u organizmu.

Vozači su zadržani i protiv njih će biti podnete odgovarajuće prijave.

UDARNA VEST.rs(kurir)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare