Grom iz vedra neba! Terzić podneo ostavku

Doskorašnji trener Borusije iz Dortmunda Edin Terzić (41) neće više voditi ekipu sa klupe.

Šokantnu vest iz Nemačke preneo je novinar Patrik Berger, koji je jako dobro upozant sa zbivanjima unutar klubova Bundeslige.

Kako navodi, upravnom odboru sastoji još jedan sastanak i na njemu će se defitivno odlučiti o sudbini Terzića. Međutim,  njegov pravni zastupnik Robin Šteden će takođe prisustvovati što ukazuje razlaz dveju strana.

Iako je strateg poreklom iz Bosne i Hercegovine iza sebe ostavio izuzetno uspešnu sezonu i bio nadomak osvajanja Lige šampiona, odlučio je da se povuče sa klupe „milionera“ zbog loših odnosa sa pojedinim igračima.

Naravno, u centru pažnje je nesuglasica sa kapitenom i jednim od najboljih fudbalera Matsom Humelsom, koji je javno rekao da će produžiti ugovor samo ukoliko Terzić bude smenjen.

Rukovodstvo kluba još uvek nje prelomilo u vezi toga, ali je onda sjajni strateg odlučio da im olakša i prvi povuče potez.

Uskoro se očekuju defitivne informacije, ali sve ukazuje na to da će Borusija morati da započne potragu za novim trenerom.

UDARNA VEST.rs (Informer)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare