MLADIĆA (21) UDARIO TRAMVAJ KOD BEOGRADSKOG SAJMA: Hitna intervenisala 77 puta u toku noći!

Mladić star 21 godinu teško je povređen sinoć oko 22.16 sati kada ga je oborio tramvaj u Bulevaru Vojvode Mišića preko puta Beogradskog sajma i on je prebačen na VMA, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.

U toku noći Hitna pomoć je intervenisala ukupno 77 puta, od toga je bilo 17 intervencija na javnim mestima. 

Za pomoć su se uglavnom javljali hronični bolesnici, astmatičari, rečeno je u Hitnoj pomoći

UDARNA VEST.rs(republika)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare