Voditeljka Dušica Jakovljević nedavno se, nakon otkaza na Hype televiziji, vratila na Pink televiziju, gde vodi rijaliti „Elita“.
Naime, voditeljka je nakon turbulentnog perioda koji je preživela, gostovala u jednoj emisiji, gde je priznala kako se oseća nakon povratka na ružičastu televiziju, odnosno na svoje staro radno mesto.
Na pitanje da li se kaje jer je dala otkaz i otišla na drugu televiziju, ona je odgovorila:
– „Kajem se“ je mala reč, kao i „izvini“, i to je mala reč, to rekla i kada sam se vratila... – rekla je Dušica drhtavim glasom.
UDARNA VEST.rs (Kurir)