Devojčica je na putu ka UKC Niš, gde će joj biti pružena dodatna lekarska pomoć
Nakon nezgode do koje je došlo kada je pao ringišpil na vašaru u Kuršumliji, deset osoba prevezeno je u bolnice. Jedna devojčica (13) je bez svesti i u teškom stanju.
– Iz nezgode u Kuršumliji zasad nemamo pristigle pacijente. Najavljen je dolazak devojčice (13) koja je bez svesti i u teškom opštem stanju – Kažu za Telegraf.rs iz UKS Niš.
Kako javlja reporterka Telegrafa, moguće je da je devojčica već dovezena do Niša, jer je hitna pomoć jureći pristigla u UKC.
Vozilima Hitne pomoći je, kako saznaje Telegraf.rs, iz Kuršumlije u Opštu bolnicu u Prokuplju dovezeno 10 osoba.
Devojčica koja će biti zbrinuta u nišu zadobila je teške telesne povrede opasne po život, a teške povrede konstatovane su kod još jedne osobe muškog pola koja je zadržana na lečenju u Prokuplju. Nije precizirano da li je u pitanju dete.
UDARNA VEST.rs (Telegraf.rs)