DRŽAVLJANKA SAD PREMINULA U BOLNICI U BEOGRADU: Udario je autobus dok je prelazila Svetogorsku ulicu 

U subotu u Urgentnom centru u Beogradu preminula je H.M. (83), državljanka SAD koja je teško povređena u nesreći u Svetogorskoj ulici.

Ona je 3. maja pokušala da pređe ulicu van pešačkog prelaza kada ju je udario vozač autobusa „77“.

Nesrećna žena je u teškom stanju prevezena u Urgentni centar.

Po nalogu tužilaštva telo je prevezeno na obdukciju, a istraga je u toku.

UDARNA VEST.rs(Kurir.rs/Blic

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare