POTOP PARTIZANA NA DEBIJU ALBERTA NAĐA! Novi trener, ali stari problemi – Vojvodina uz 2 PONIŠTENA GOLA uzela sve bodove u Humskoj

Fudbaleri Partizana poraženi su od Vojvodine sa 2:3 (1:2) u meču plej-ofa Superlige Srbije.

Krenuli su gosti silovito od starta meča, ređali šanse, ali nisu imali sreće da ih pretvore u pogotke. Sa druge strane fortuna je pogledala crno-bele pa su iz prve prilike na meču stigli i do vođstva. U 18. minutu u gužvi pred golom Carevića lopta je završila do Saldanje koji ju je plasirao ka golu, a u letu ju je zakačio Crnomarković, te su domaći poveli autogolom (1:0)!

I pored jakog pljuska koji se spustio nad glavni grad Srbije, obe ekipe su u otežanim uslovima stvarale šanse, pa je tako Vovjodina u 38. minutu stigla do izjednačenja (1:1). Seri je poslao loptu pravo u rašlje posle kiksa golmana Jovanovića čija se mreža zatresla i sedam minuta kasnije. U finišu prvog poluvremena Zukić fantastičnim pogotkom donosi Novosađanima vođstvo (1:2).

Drugo poluvreme donelo je veliku fudbalsku zabavu na terenu – golčinom Aranđela Stojkovića na asistenciju Nemanje Nikolića poravnava se rezultat u Humskoj (2:2), a pravi šok usledio je samo minut kasnije, međutim gol koji je postigla Vojvodina nije bio priznat. Tim Alberta Nađa koji je na ovom meču imao debi na klupi crno-belih imao je sreće i u 67. minutu susreta kada je Vukanović pogodio – prečku!

Igrao se 77. minut kada je rezervista Mihajlo Ivanović zatresao mrežu domaćih, a radost je trajala kratko – sudija je posle pregleda VAR poništio i taj pogodak.

Partizan će naredni meč igrati u gostima protiv Napretka, dok će Vojvodina dočekati ekipu Čukaričkog.

Uskoro opširnije…

Fudbaleri Partizana i Vojvodine igraju meč plej-ofa Superlige Srbije.

PARTIZAN – VOJVODINA 2:2

2. POLUVREME

90+5. minut – KRAJ MEČA! PARTIZAN – VOJVODINA 2:3 (1:2)

90+4. minut – Petrović za trijumf Novosađana!

90. minut – Igraće se još četiri minuta!

88. minut – KAKVA ŠANSA ZA PARTIZAN! Baždar je šutirao, ali nije pogodio!

87. minut – Vojvodina juriša ka golu Partizana – sve više pritiska, ali nema pogotka…

81. minut – IZMENA KOD PARTIZANA! Baždar i Ovusu ulaze na teren umesto Zahida i Stjepanovića.

79. minut – HAOS U HUMSKOJ! Natho poludeo, Nađ ga smiruje! Ovom incidentu prethodila je ŽUČNA RASPRAVA na terenu između igrača!

78. minut – PONIŠTEN GOL VOJVODINE POSLE PREGLEDA VARA!

77. minut – GOL MIHAJLA IVANOVIĆA! Vojvodina je opet povela u Humskoj, međutim…

73. minut: Izblokiran pokušaj Zahida!

67. minut – PREČKA! Vukanović pogađa prečku, imao je Partizan sreće…

64. minut – IZMENA KOD VOJVODINE! Izašao je Radulović, a ušao Mihajlo Ivanović.

59. minut – PONIŠTEN POGODAK VOJVODINE!

58. minut – GOLČINA ARANĐELA STOJKOVIĆA!

56. minut – PRILIKA ZA PARTIZAN! Lazarević je pokušao udarcem glavom posle centaršuta Zahida, ali je lopta otišla preko prečke.

53. minut – IZMENA KOD PARTIZANA: Nikolić ulazi u igru umesto Saldanje – Janković je van terena, a u igri je Goh.

50. minut – ŽUTI KARTON ZA SALDANJU!Brazilac je naleteo na golmana Carevića, nije bio oštar duel, ali je sudija Jovanović ipak pokazao karton!

47. minut – ŠANSA ZA PARTIZAN! Saldanja je bio pred golom Vojvodine, šutirao je, ali je dobro regovao igrač Vojvodine i lopta je otišla preko prečke u korner.

46. minut – Počelo je druo poluvreme!

1. POLUVREME

45+1. minut – Kraj prvog poluvremena!

45. minut – PREOKRET U HUMSKOJ! Zukić se sjajno namestio i sa nešto više od 20-tak metara poslao loptu direktno u mrežu Jovanovića!

40. minut – PRILIKA ZA PARTIZAN! Stopostotna šansa je propuštena!

38. minut – IZJEDNAČENJE U HUMSKOJ! Loša procena Jovanovića, istrčao je golman Partizana u pogrešnom trenutku, lopte se dokopao Seri i bez većih problema je smestio u mrežu domaćina.

37. minut – ŠANSA ZA PARTIZAN! Saldanja je bio u sjajnoj prilici, ali je Carevnić odbranio taj fanstastičan šut!

32. minut – PREKID! Aranđel Stojković dobio loptu direktno u lice! Sudija je odmah prekinuo meč, kako bi mu se ukaza pomoć.

27. minut – ŠANSA ZA PARTIZAN! Natho je izveo korner, Saldanja skočio visoko, ali nije zahvatio kako je želeo!

22. minut – ŽUTI KARTON ZA SERIJA! Fudbaler Vojvodine je utrčao pred gol, bio je u duelu sa igračem Partizana, ali se bacio na zemlju – sudija Jovanović je odmah pokazao karton zbog simuliranja!

18. minut – AUTOGOL U HUMSKOJ! U gužvi pred golom Carevića, Saldanja je došao do lopte koja je zakačila Crnomarkovića i završila u mreži! Partizan je praktično iz prve šanse na meču postigao gol!

16. minut – Vojvodine sve više preti. Partizan jako loše izgleda…

11. minut – TREĆI UDARAC KA GOLU PARTIZANA! Vukanović opet preti, ali Jovanović odlično brani! JAKA KIŠA OTEŽAVA IGRU!

9. minut – POČINJE KIŠA!

8. minut – REĐAJU SE ŠANSE VOJVODINE! Seri se izborio za loptu i pokušao sa leve strane, ali je pogodio samo spoljni deo mreže.

6. minut – Pokušaj Alekse Vukanović odbranio je Aleksandar Jovanović!

16.55 – Sudija Srđan Jovanović je označio početak meča!

16.50 – PRAZNE TRIBINE

Ovaj duel na programu je od 16.55 časova.

Na ovom meču svoj debi na klupi Partizana, prvi put kao šef stručnog štaba imaće doskorašnji pomoćnik – Albert Nađ.

Nakon nešto više od godinu dana uprava je odlučila da je vreme za smenu Igora Duljaja i na njegovo mesto dovela Nađa, koji je „vatreno krštenje“ na klupi crno-belih imao protekle nedelje, u polufnalu Kupa Srbije kada je Partizan igubio od Crvene zvezde na Marakani.

Pošto šanse za titulu nema, cilj “crno-belih“ biće da se dokopaju drugog mesta koje bi značilo igranje u kvalifikacijama za Ligu šampiona i na dobrom su putu to da učine.