ZVEZDA SA DVA GOLA IZ SVLAČIONICE DO NOVA TRI BODA: Crveno-beli savladali IMT i zadržali +4 u odnosu na Partizan!

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su IMTrezultatom 2:0 u utakmici 28. kola Superlige Srbije.

Zvezda je tako zadržala četiri boda prednosti u odnosu na Partizan i na prvom mestu je sa 71 bodom.

IMT je ostao na 12 mestu sa 28 bodova.

Crveno-beli su rano poveli golom mladog Jovana Šljivića već u 4. minutu. To je bio njegov prvenac u dresu Zvezdu.

Zvezda je nastavila da napada, ali ni gosti nisu došli da se brane, pretili su iz kontranapada.

Najbolju priliku propustio je Kraso u 25. minutu, koji je šutirao pravo u Kneževića z čiste situacije.

Na odmor se otišlo sa minimalnom prednošću crveno-belih.

U nastavku, slično kao i u prvom poluvremenu, Zvezda odmah postiže gol.

Rodić koristi nesporazum u odbrani gostiju i duplira prednost domaćina.

Već u sledećem napadu fanatstična prilika za IMT i nestvarna odbrana Glazera.

U 63. minut dosuđen je penal za Zvezdu jer je Krstić zahvatio loptu rukom u padu, ali je nakon VAR intervencije i gledanja snimka on opravdano poništen.

Do kraja utakmice Zvezda je uglavnom napadala, ali promene rezultata nije bilo.

U narednom kolu Zvezda gostuje Radniku u Surdulici, dok IMT dočekuje Napredak iz Kruševca.