„DESINGERICU BIH DOVELA NA PREVASPITAVANJE“ Katarina Živković: Jako je inteligentan, ali bih povela popa da mu ISTERA DEMONE

Katarina Živković je sistemom eliminacije u emisiji „Divan šou“ voditelji Ivanu Gajiću otkrila sa kim bi snimila duet.

Prvo je između umetnice Zorije i Breskvice izabrala drugu sa obrazloženjem da joj se jako dopada pesma za Evroviziju, potom je dodala da i prelepo peva i da nije vulgarna.

Potom je Breskvici „na crtu“ stala Konstrakta, a Živković je bila odlučna i ponovo izabrala Anđelu Ignjatović.

Nakon toga, birala je opet Breskvicu preko Vojaža, a za kraj na ekranu se pojavio Desingerica, na šta su svi u studiju napravili uzdah, a Katarina je izabrala Desingericu uz reči da ima želju da ga prevaspita, da dovede popa i da mu istera demone. Potom je rekla da je jako simpatičan, pa u drugom momentu jako iritantan, ali da je video šta prolazi i da je jako inteligentan.

UDARNA VEST.rs (Kurir/ Luka Petković Majer)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare