MILJANA KULIĆ SE JAVNO OBRATILA MILICI MITROVIĆ! Najavila povratak u Elitu i poručila joj: Jedva čekam…

Rijaliti zvezda, Miljana Kulić, nakon diskvalifikacije iz „Elite“ otišla je u Beč kako bi videla svog bivšeg partnera Lazara Čolića Zolu.

Neko vreme su proveli zajedno, van očiju javnosti, a potom su se posvađali, zbog čega se Miljana vraća u Srbiju.

Kako je navela, uskoro napušta Austriju i dolazi u rodni Niš kako bi bila sa porodicom, a potom se u petak vraća u rijaliti.

Miljana Kulić
FOTO: PRINTSCREEN INSTAGRAM

– Ulazim u petak u Elitu – rekla je Miljana Kulić, a to je potvrdio i njen bivši partner Zola, koji je rešio da blokira Kulićevu na Instagramu.

– Ide i ovde blok i srećan ulazak u rijaliti. Sve najbolje – poručio joj je Čolić.

Miljana Kulić
FOTO: PRINTSCREEN/SAMOREALNO6/INSTAGRAM

Miksi se putem Instagrama obratila i Velikoj šefici, Milici Mitrović, porukom:

– Stižem sutra!!! U 15 časova sam kod tebe na Pinku! Jedva čekam da te vidim – napisala je bivša zadrugarka, ali Mitrovićka to nije objavila na svom profilu, niti joj je javno odgovorila.

UDARNA VEST.rs (Kurir.rs/Telegraf/K.M.)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare