Marko Janjušević Janjuš izašao je iz rijalitija nakon smrti brata Mihaila Janjuševića. On se još nije vratio u „Elitu“, a još uvek nije poznato da li će se vratiti na velelepno imanje. Aneli Ahmić i dalje ne može da dođe sebi nakon njegovog odlaska.
Ona već danima ne zna šta se dešava sa Markom Janjuševićem Janjušem, pa ga neprekidno spominje u rijalitiju.
– Nije on znao, rekao bi mi. Mi smo se dan pre posvađali – rekla je Aneli.
– Možda da sam bila sa njim kada bi mi rekao da ga je zabolela glava bilo bi drugačije – rekla je Aneli.
– Bog zna kada će doći, makar da uđe na ona vrata da se pojavi. Da ga vidim kod trena, kako se zove je l tren? – upitala je Aneli.
– Trem, aha – rekla je Aneli kada ju je zadrugka ispravila.
Inače, Mihailo Janjušević (27), rođeni brat aktuelnog učesnika „Elite“ Marka Janjuševića Janjuša oduzeo je sebi život u stanu u Beogradu.
On je sahranjen na gradskom groblju u rodnom Prijepolju nedaleko od porodične kuće. Janjuš i njegova porodica, kao i rodbina i prijatelji zavijeni su u crno nakon tragičnog događaja.
UDARNA VEST.rs(kurir)