(UŽIVO) PARTIZAN – VIRTUS: Drama u Areni – velika NERVOZA na parketu!

TOK MEČA

4. ČETVRTINA

38. minut – Nastavlja se neoprezna igra, Panter parvi faul nad Lundbergom, tajm-aut Obradovića, a Lundbergom pogađa oba slobodna bacanja (68:73)

37. minut – Tajm-aut Virtusa! Velika nervoza na parketu… faul Kaminskog, Heket je na liniji za penale – pogađa oba (68:71)

36. minut – Raspoloženi Jaramaz dovodi Partizan na -2 (65:67), a Heket pogađa za dva (65:69). Trojka Kaminskog (68:69)

35. minut – Naneli polovičan sa linije penala (63:67)

34. minut – Danston pogađa (60:67), loša odbrana crno-belih… Kaminski pronalazi rešenje (62:67)

33. minut – Serija promašaja na obe strane – brzopleta igra!

32. minut – Kaminksi uzvraća trojkom (60:65)

31. minut – Abas postiže lake poene (55:62), Kaminski (57:62) i onda trojka Lundberga (57:65)

3. ČETVRTINA

30. minut – Jaramaz pogađa još jednu trojku (55:59), a onda Kaminski pravi faul i Pajola je na liniji za penale (55:60)

29. minut – Doužer isključen iz igre! Velike tenzije u Areni! sudijske odluke razbesnele Grobare koji negoduju sa tribina! Abas na liniji za slobodna bacanja (52:59)

28. minut – Panter (52:54), a onda kontra tima iz Bolonje – Kordinije (52:56)

27. minut – Trojka Jaramaza (50:54), a onda Virtus gubi loptu! Danijel Heket je na parketu, iskrenuo je skočni zglob desne noge! Lekarska ekipa je na terenu…

26. minut – Belineli je sam i opet pogađa trojku (45:52). Koš Pantera (47:52), a onda i Šengelije (47:54)

25. minut – Panter je ostao sam i opet je precizan (43:49) – vraća se Partizan: Naneli dolazi do lopte i ubacije je u koš (45:49)

24. minut – Prvi poeni za Ledeja – trojka! (41:49)

23. minut –

22. minut – Balineli upisuje još jednu trojku (36:46)

21. minut – Partizan se muči u napadu… Šengelija nastavlja da rešeta (36:43)

20. minut – Kaboklo drži Partizan u igri (36:41)

19. minut – Slobodna bacanja za Jaramaza (34:41)

18. minut – Poeni Nanelija (33:41),

17. minut – Trojka Heketa (28:41), pa onda i Kaboklo pogađa trojku (31:41)

16. minut – Lundberg pronalazi put do koša domaćina (27:36), a onda i još jednom (27:38). Jaramaz polovičan sa linije penala (28:38)

15. minut – Jaramaz se upisuje u strelce (27:34) posle ukradene lopte, pa trener tima iz Bolonje uzima tajm-aut

14. minut – Lundberg pogađa trojku (25:31), a onda i Abas (25:34) i Obradović je prinuđen da uzme tajm-aut

13. minut – Šengelija pogađa (23:28), a onda školski poeni Nanelija (25:28)

12. minut – Kaboklo donosi izjednačenje (23:23) Partizanu spektakularnim zakucavanjem! Trojka Abasa (23:26) utišala Grobare

11. minut – Naneli nastavlja gde je stao (20:23), a ima i jedno slobodno bacanje (21:23).

1. ČETVRTINA

10. minut – Trojka Doizera (15:21) za erupciju oduševljenja u Areni, a onda i trojka Nanelija (18:23)

9. minut –

8. minut – Laki poeni za Šengeliju (10:16), pa promašaj crno-belih i trojka Heketa (10:19)

7. minut – Strašna odbrana Partizana na Belineliju, a onda i poen Pantera iz munjevite kontre (10:12)

6. minut – Period bez poena, trener Virtusa uzima tajm-aut! Kaboklo polovičan sa linije za slobodna bacanja (7:9), pa onda i drugi faul Pantera. Još jedna trojka Belinelija (7:12). Prvi poen Pantera – sa penala (8:12)

5. minut – Belineli pogađa trojku (6:9)

4. minut – Šengelija na liniji penala – pogađa samo jedno slobodno bacanje (6:6)

3. minut – Danston ima polovičan učinak sa linije za slobodna bacanja (4:5), a posle nekoliko neuspelih napada sa obe strane Doizer postiže prve poene na meču (6:5)

2. minut – Posle serije Virtusa od 4:0, Kaboklo donosi izjednačenje (4:4)

1. minut – Pontika donosi prve poene za domaći tim (2:0)

18.35 – MEČ JE POČEO!

18.07 – Igrači su na parketu – počinje zagrevanje

Prvo je izašao tim iz Bolonje koji je, očekivano, dočekan zvižducima, a potom je gromoglasnim aplauzom i ovacijama pozdravljen i domaći tim.