(UŽIVO) SPARTAK – CRVENA ZVEZDA: Ludnica u Subotici – tri gola za tri minuta!

Fudbaleri Spartaka i Crvene zvezde igraju meč 19. kola Superlige Srbije.

SPARTAK – CRVENA ZVEZDA 1:3 (0:1)

TOK MEČA

2. POLUVREME

90. minut – Igraće se još tri minuta!

88. minut – Domaći tim sve više pritiska, igra se odvija pred golom Glazera, ali promene rezultata – nema!

83. minut – STATIVA! Olajinka posle dodavanja Krasoa šutira ka golu Spartaka, ali nije imao sreće da lopta uđe u gol.

79. minut – IZMENA KOD ZVEZDE: Kraso je na terenu umesto Hvanga.

76. minut – IZMENA KOD SPARTAKA: Mudrinski je napustio igru, Ubiparip je na terenu.

69. minut – IZMENA KOD ZVEZDE: Katai je izašao, na terenu je Stamenić.

68. minut – ŠANSA ZA SPARTAK! Lep udarac Jovana Lukića u donji desni ugao, mnogi su videli loptu u mreži, ali je ona završila tik uz desnu stativu.

62. minut – DVOSTRUKA IZMENA KOD ZVEZDE: Napolje idu Dragović i Endijaje, a na terenu su Olajinka i Nikolić.

55. minut – GOL!

54. minut – GOL! Todoroski vraća Spartak u život! Zvezda ne može, a da ne primi gol!

53. minut – GOL! Korner za crveno-bele izveo je Kanga, a Katai iz nezgodne pozicije glavom pogodio mrežu

52. minut – ŠANSA ZA ZVEZDU! Katao je pronašao prostor, snažno šutirao, ali pravo u golmana Vulića koji je nogom izblokirao udarac.

50. minut – IZMENA KOD SPARTAKA: Đurasović u suzama napušta teren, zbog povrede ne može da nastavi meč – umesto njega na terenu je Lukić.

48. minut – PRILIKA ZA SPARTAK: Gužva pred golom Glazera – lopta završava pored gola.

46. minut – IZMENA KOD ZVEZDE: Na terenu je Lučić, van ide Knežević.

46. minut – Počelo je drugo poluvreme!

1. POLUVREME

45. minut – Kraj prvog poluvremena!

41. minut – Žuti karton za Šerifa Endijaja posle prekršaja nad Đurasovićem koji je posle obaranja ostao da leži na travi – medicinske ekipe su na terenu i pružaju mu pomoć.

35. minut – ŠANSA ZA SPARTAK! Mudrinski je dobio lepu loptu na samo par metara od gola, Dragović je kasnio u odbrani, ali je po sreću za Zvezdu napadač Spartaka nespretno šutirao i lopta je završila van okvira gola.

26. minut – GOL! Nastavlja Mijatović da rešeta u Superligi – na centaršut Kneževića, mladi napadač glavom smešta loptu u mrežu Spartaka

22. minut – Žuti karton za Ćalasana posle oštrog starta nad Mijatovićem

18. minut – ŠANSA ZA SPARTAK! Todoroski je šutirao sa oko 20-tak metara, ali je Glazer bio na pravom mestu

8. minut – PREČKA! Centaršut Kataija, loptu glavom hvata Endiaj koji se nalazio na samo metar od gola Vulića, ali uspeva da pogodi samo prečku!

7. minut – Pokušava Katai iz slobodnog udarca, ali je bio neprecizan – njegov udarac završava visoko iznad gola

4. minut – Zvezda za sada ima inicijativu, ali bez ozbiljnih šansi

16.00 – Sudija Pavle Ilić je označio početak meča!