UŽIVO! PARTIZAN – RADNIČKI 1923! LUDNICA U HUMSKOJ: Belić doneo izjednačenje crno-belima

PARTIZAN – RADNIČKI 1923 3:3 (2:2)

TOK MEČA

2. POLUVREME

87. minut – GOOOL! Kristijan Belić doneo izjednačenje – 3:3

Od silnih ofanzivaca u Partizanu, gol je postigao Kristijan Belić. Trifunović je započeo akciju, Saldanja petom ostavio loptu Beliću koji je sa desetak metara poslao loptu u mrežu.

82. minut – Saničanin izlazi

Tragičar ovog meča Siniša Saničanin izlazi iz igre, ulazi ofanzivac Trifunović. Duljaj sve karte baca u napad. Trifunović, Severina, Zahid, Nikolić i Saldanja u navalnom redu.

78. minut – Nova izmena u gostujućem timu

74. minut – GOOOL! Radnički ponovo vodi!

70. minut – Dvostruka izmena u Partizanu

Izlaze Natho i Kalulu, ulaze Belić i Severina.

70. minut – Simović menja Viždija u Radničkom

Nova izmena u gostujućem timu.

62. minut – Vidakov menja Glušćevića

Izmena u redovima Radničkog.

61. minut – Poništen gol crno-belima

Mateuš Saldanja je postigao gol, ali je posle VAR provere on poništen. Ostaje 2:2.

58. minut – Radnički probao

Čolović je prekinuo period igre bez opasnijih akcija, šutirao je iz daljine, međutim nije šutirao dovoljno jako da nadmudri Jovanovića.

46. minut – Nema izmena

Obe ekipe su nastavile utakmicu u sastavima sa kojima su završili prvo poluvreme.

1. POLUVREME

45. minut – Žuti karton za Bevisa

44. minut – GOOOL! Nathova majstorija za izjednjačenje – 2:2

Au, kakvo prvo poluvreme u Humskoj. Natho je maestralno izveo slobodan udarac, prebacio živi zid i pogodio rašlje za izjednačenje.

43. minut – Žuti karton za Mitrovića

Mitrović je srušio Zahida tik ispred šesnaestrca, negde po sredini.

39. minut – GOOOL! Saldanja postiže svoj 13. pogodak – 1:2

Sjajna akcija crno-belih, centaršut zahida ka desnoj strani, Kalulu je vratio loptu u sredinu, a Saldanja pogodio dalji ugao Lekovića.

37. minut – Šansa za Partizan posle dugo vremena

Nemanja Nikolić je šutirao posle kornera, ali nedovoljno precizno.

29. minut – Nikolić menja Meniga

28. minut – Nikolić menja Meniga

Rana izmena Duljaja. Menja napadače. Indisponirani Menig se seli na klupu, a Nemanja Nikolić će pokušati da izvadi kestenje.

23. minut – Stojković oprobao šut

Šutirao je desni bek crno-belih iz daljine posle odbitka od kornera, ali samo u golmana Lekovića.

16. minut – GOOOL! Činedu je duplirao prednost Radničkog – 0:2

Odličan centaršut sa desne strane, Marković nije ispratio Činedua koji se poklonio i glavom poslao loptu u mrežu.

12. minut – Menig šutira pored gola

Dobra akcija crno-belih kroz sredinu, Menig je šutirao sa ivice šesnaesterca, ali nije bio precizan.

7. minut – GOOOL! Radnički vodi u Humskoj

Gluščević je strelac. Usledila je kontra gostiju po levoj strani, lopta je ubačena u sredinu od strane Viždija, a napadač gostiju je poslao u mrežu.

4. minut – Radnički pokazuje zube na početku meča

Prva pretnja sa strane Kragujevčana. Glušćević je ušao u šesnaesterac, šutirao pored Saničanina ali u spoljni deo mreže.

2. minut – Neverovatan promašaj Kalulua

Aldo Kalulu se obrukao. Gosti su pogrešili u svom šesnaestercu, a ofanzivac crno-belih presečenu loptu nije uspeo da sprovede u mrežu sa desetak metara.

Duljaj je izostavio Kristijana Belića kome je pretila suspenzija zbog kartona, pa će pouzdani veznjak moći da igra u predstojećem večitom derbiju.