Novi Pazar kao TSC protiv Partizana: Četiri gola na gostovanju, Radnički se „smrzao“ u Kragujevcu

Ubedljiva pobeda ekipe iz grada sa Jošanice

Fudbaleri Novog Pazara kao da su „iskopirali“ rezultat sa meča iz Humske od juče, pošto su na gostujućem terenu protiv Radničkog 1923 u Kragujevcu spakovao četiri pogotka u mrežu domaćeg tima – 0:4 (0:2).

Od samog starta je četa iz grada sa Jošanice krenula jako i stigla je do prednosti posle 14 minuta kada je Obradović na asistenciju Ljajića zatresao mrežu.

Samo tri minuta kasnije isti strelac, ovoga puta na dodavanje Karaklajića je duplirao prednost, a potom je zablistao i Sejduba Suma u drugom poluvremenu.

On je postigao treći gol za Pazarce u 61. minutu i opet je Ljajić bio asistent, da bi na kraju i Adem uspeo da se upiše u strelce u 82. minutu pred sam kraj.

Posle nove pobede, Novi Pazar deluje jako moćno i sada je na četvrtom mestu na tabeli Superlige sa 23 osvojena boda i tu će se i zadržati posle ovog kola.

Radnički 1923 je na 10. mestu sa 18 bodova, koliko zapravo ima i Voždovac.