ZVEZDA NA BUKARIJEV POGON SLAVILA NA KARAĐORĐU: Crveno-beli pobedili Vojvodinu i napravili odličnu uvertiru pred put u Bern

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su nad Vojvodinom sa 2:1 u okviru 16. kola Superlige Srbije.

Utakmica na „Karađorđu“ potpuno je opravdala epitet fudbalskog derbija, uzbudljivo je bilo od prvog minuta pa sve do poslednjeg sudijskog zvižduka. Već u 3. minutu mreža se zatresla – Zvezda je golom Bukarija eskpresno stekla prednost, ali je već u 12. na smeaforu stajalo 1:1.

Radomir Milosavljević se najbolje snašao u gužvi pred golom Glazera i doneo izjednačenje u Novom Sadu.

Nastavio je domaćin da pritiska šampiona Srbije, on uzvraćao istom merom, a onda je Bukari iskoristio kisk Giorbelidzea i doveo svoj tim u novo vođstvo.

Drugo poluvreme donelo je šanse na obe strane, ali ne i golove.

Tako su izabranici Baraka Bahara, uz dva pogotka Osmana Bukarija napravili sjajnu uvertiru pred meč sa Jang Bojsom u Bernu koji je na programu u utorak od 21.00 sat.