UŽIVO, VOJVODINA – CRVENA ZVEZDA: Meč na „Karađorđu“ ulazi u završnicu, VELIKA TENZIJA – SUDIJA POKAZAO CRVENI KARTON

Fudbaleri Vojvodine igraju protiv Crvene zvezde meč 16. kola Superlige. Ovaj duel na programu je od 16.00 časova na stadionu „Karađorđe“ u Novom Sadu.

VOJVODINA – CRVENA ZVEZDA 1:2

TOK MEČA

2. POLUVREME

90+4. minut – Kraj meča! VOJVODINA – CRVENA ZVEZDA 1:2

90. minut – Igraće se još četiri minuta

88. minut – CRVENI KARTON ZA KLUPU VOJVODINE! Jedan od trenera u stručnom štabu novosadskog kluba udaljen je sa klupe – burno je reagovao na odluku sudije Milana Mitića koji je disciplinsku meru izrekao posle sugestije četvrtog sudije

85. minut – Izmena kod Zvezde: Bukari ide na klupu, na terenu je Spajić

76. minut – ŠANSA ZA ZVEZDU! Lučić je sjajno prevario odbranu Voše, šutirao u donji levi ugao, ali se golman Carević odličio postavio i loptu poslao van terena

69. minut – Izmena kod Zvezde: Kanga izlazi, na terenu je Lučić

62. minut – ŠANSA ZA ZVEZDU! Kanga šutira snažno sa oko 20-tak metara, ali pravo u gomana Carevića

60. minut – Žuti karton za Milosavljevića posle grubog duela sa Mijailovićem

58. minut – Dvostruka izmena kod Zvezde: Endiaj izlazi – u igri je Mijatović, Stamenić je izašao – ušao je Mijailović

52. minut – ŠANSA ZA ZVEZDU! Pokušava Ivanić sa više od 20 metara, ali lopta završava tik pored leve stative

50. minut – Prekid! Dragović je na zemlji, žuti karton za Ranka Popovića koji je u duelu sa kapitenom Zvezde grubo odregovao i ramenom ga snažno zakačio

48. minut – Posle greške Kange, lopta je u nogama fudbalera Vojvodine koji jurišaju ka golu Glazera koji ih je spremno dočekao – odbranio je snažan šut

45. minut – Počelo je drugo poluvreme!

1. POLUVREME

45+2. minut – Kraj prvog poluvremena

45. minut – Igraće se još dva minuta u prvom poluvremenu

44. minut – Pokušavaju gosti, šutiraju sa velike udaljenosti, ali su sve njihove lopte izblokirane

38. minut – Pokušao je Ivanić sa leve strane, ali je njegov šut završio pravo u rukama golmana Carevića

27. minut – GOL! Bukari za novu prednost Zvezde!

19. minut – Domaćin osokoljen pogotkom nastavlja da napada

12. minut – Izjednačenje! Ali gledaće se VAR…

11. minut – PREČKA! Hang je imao zicer, na samo par metara od gola pogodio je prečku!

9. minut – Pritiskaju fudbaleri Vojvodine gostujući tim posle eskpresnog vođstva – igra se preselila na drugu poovinu terena i odbrana Zvezde ima pune ruke posla

3. minut – GOL! BUKARI! Gosti dolaze u rano vođstvo!

16.05 – Sudija Milan Ilić označio je početak meča!