ZVEZDA BEZ PRAVA NA KIKS! Baharov tim u Pančevu nastavlja TRKU za Partizanom!

Sva dešavanja s meča Železničar – Crvena zvezda pratite uživo iz minuta u minut na portalu „Republike“.

ŽELEZNIČAR – CRVENA ZVEZDA 18.00

Stadion: SRC „Mladost“ u Pančevu. Sudija: Marko Ivković.

CRVENA ZVEZDA:

TOK MEČA:

UVOD:

Posle poraza od Lajpciga i eliminacije iz Lige šampiona, izabranici Baraka Bahara svu pažnju usmeravaju ka odbrani titule.

Debitant iz Pančeva je prva prepreka ka poteri za liderom i najljućim rivalom Partizana, koji svoj meč protiv Čukaričkog igra dan kasnije.

Železničar je posle serije poraza uspeo da se konsoliduje u veže dva trijumfa nad IMT (3:1) i Radnikom u Surdulici (1:0), dok je u prošlom kolu osvojio veliki bod na gostovanju Vojvodini (2:2) iako je na poluvremenu gubio 0:2.

Nausprot tome, Crvena zvezda je brzo prebolela kiks i remi protiv TSC (1:1) na Marakani, pa je na svom stadionu u prethodnoj rundi savladala Surduličane (3:1), dok je pre duela s Topolčanima imala četiri uzastopne pobede.

Inače, ovo će biti prvi, istorijski meč za „dizelku“ i crveno-bele, budući da nikada u prošlosti nisu igrali za bodove.