UŽIVO! ŽELEZNIČAR – ZVEZDA: ŠOK u Pančevu, Železničar vodi!

ŽELEZNIČAR – CRVENA ZVEZDA 1:0

TOK MEČA:

Prvo poluvreme:

45. minut- Prvo poluvreme je produženo za dva minuta.

42. minut- Igra se na polovini Pančevaca, crveno -beli kruže oko gola domaćina, međutim bez prave završnice.

37. minut- Velika prilika za Kataija, sa pet

31. minut – Sjajan prodor Olajinkepo levoj strani, ali loša završnica u izglednoj situaciji.

27, minut – Velika prilika za Kataija nakon centaršuta Kange. Pokušao je glavom ali je šutirao pored gola.

21. minut – Zvezda je nastavila sa napadima nakon primljenog gola, ali bez prave šanse.

16. minut – GOL, 1:0, ROMANIĆ! Domaćin je iskoristio prvu šansu na mečuRomanić je posle centaršuta Đorđevića pogodio mrežu Popovića.

11. minut – Katai je bio u opasnom prodoru, ali se spetljao.

8. minut – Prva prilika za Zvezdu, pokušao je Lučić, brani Živković

5. minut – Inicijativa crveno-belih od starta

1. minut – Utakmica je počela

ŽELEZNIČAR: Živković – Balaž, Grgić, Hajdin, Konatar, Lakićević, Pantelić, Pavlov, Romanić, Stanković Đorđević.

CRVENA ZVEZDA: Popović – Nedeljković, Điga, Dragović, Rodić – Kanga, Kangva – Lučić, Katai, Olajinka – Endiaje.