BOGI NAPRAVIO ŠOU U ČETIRI MINUTA! Bogdanović izrešetao koš rivala na startu drugog poluvremena, Atlanta lako „okrenula“ utakmicu

Kapiten reperzentacije Srbije, Bogdan Bogdanović, doprineo je pobedi Atlante protiv Nju Orleansa.

Hoksi su protiv Pelikansa pobedili rezultatom 123:105, iako su nakon 12 minuta imali osam poena zaostatka, a na poluvremenu gubili rezultatom 60:53.

Odlična treća četvrtina pomogla je Atlanti da dođe do trijumfa.

Bogdanović je utakmicu završio sa 10 poena, a zanimljivo je da je sve postigao u prva četiri minuta drugog poluvremena.

Na terenu je proveo 21 minut, a upisao je još pet skokova, dve asistencije i blokade i jednu ukradenu loptu. Iz igre je pogodio četiri od 14 šuteva, a za tri poena samo dva od 10 pokušaja.

Atlanta i Nju Orleans posle ove utakmice imaju identičan učinak od četiri pobede i dva poraza.