UŽIVO! BASKONIJA – PARTIZAN: Velika DRAMA u finišu!

BASKONIJA – PARTIZAN

TOK MEČA:

Treća četvrtina:

Četvrta četvrtina:

40. minut- Moneke nakon skoka poentira82:80. Naneli pogađa uz faul, siguran sa penala82:83

39. minut – Mekintajer krade loptu Anđušiću i pogađa iz kontre, ali potom trojka Jaramaza80:80

38. minut – Sederskis siguran za penala za novo vođstvo Baskonije 78:77

37. minut – Vanja Marinković pogađa za tri76:77

36. minut – Hauard ulazi u seriju, nova trojka 73:75. Nakon tajm-auta sjajan prodor Jaramaza i pogodak 73:77

35. minut – Ledej za dva, pa Hauard za tri 70:74

34. minut – Hauard pogađa za Baskoniju 67:72

33. minut – Trifunović nakon asistencije Doužera pogađa 65:72

31, minut – Vukčevič postiže važne poene63:68

30. minut – Vanja Marinković pogađa tri penalapa Moneke iz prodora 63:66 za kraj treće četvrtine.

29. minut – Naneli pogađa za tri, maksimalnih +8 za Partizan 58:66

28. minut – Opet Jaramaz pogađa iz reketa58:63

27. minut – Sederskis prekida seriju Partizana, pogađa uz faul 58:61

26. minut – Jaramaz pogađa sjajna serija Partizana 55:61

25. minut – Ledej pogađa za vođstvo Partizana,a onda i Anđušić za tri 55:59

24. minut – Ledej krade loptu Haurdu, Partizan na -1, 55:54. Ivanović traži tajm -aut.

23. minut – Naneli pogađa za tri 53:50

22. minut – Kocar pogađa uz faul, 51:42, ali potom Anđušić uzvraća istomm merom 51:45

Druga četvrtina:

Prva četrvtina bila je vrlo izjednačena. Domaćin je uglavnom bio u blagom vođstvu, ali je Partizan svaki put stizao prednost za potpuni egal posle prvih 10 minuta, 23:23

Partizan je odlično počeo drugu četvrtinu, poveo 23:29, najviše zahvaljujući sjajnom Simonu Vukčeviću ali onda potpuni pad i serija Baskonije 15:0 za 38: 29.

Na poluvreme Baskonija odlazi sa +6 48:42.

20. minut – Naneli siguran sa penala , a potom i Smailagić za 46:42 Miler Mekintajer siguran sa penala za 48:42 na poluvremenu.

19. minut – Lep roling Ledeja, 43:38, ali onda Marinković pogađa za tri 46:38

18. minut – Kaminski je pogodio iz reketa, potom Moneke fauliran za tripogodio je samo jedno 41:34

17. minut – Lepa akcija domaćina i zakucavanje Monekea 40:32

16. minut – Ledej trojkom prekida serija Baskonije od 15:0, 38:32

15. minut – Nova trojka, Moneke ovaj put 36:29

14. minut – Sad se Baskonija vraća serijom, 28:29. a Vanja Marinković trojkom donosi preokret 31:29. Obradović nakon serije domaćina od 10:0 , prinuđen da zatraži tajm-aut33:29

12. minut- Nova trojka sjajnog Tristana Vukčevića 23:29

11. minut – Vukčević fauliran na šutu tri, bez greške, 23:26

Prva četvrtina:

10. minut – Smailagić pogađa uz faul 23:23, ovi rezultatom završena je prva četvrtina.

9. minut – Partizan se brzo vrača, Vukčević pogađa 21:20

7. minut – Mini serija domaćina 21:16

6. minut – Partizan raspoložen za tri Vukčević i Trifunović su pogodili 17:16

5. minut- Rajeste pogađa za tri, a potom Sederskis siguran sa penala 15:10

3. minut – Lepa akcija Partizana i poeni Kaminskog 8:5, a potom trojka Naneli za izjednačenje 8:8

2. minut – Ponovo Kostelo ovaj put nakon prodora uz faul 6:3

1. minut – Kostelo trojkom otvara meč, potom Anđušić pogađa uz faul, 3:3

1. minut – Utakmica je počela