Liga šampiona: Gudelj uzdrmao Arsenal, ali Sevilja izgubila! Onana spasio Real, odbranio penal Kopenhagenu! (VIDEO)

Utakmicama 3. kola Lige šampiona nastavlja se takmičenje u najgledanijem takmičenju na Starom kontinentu, a na programu je šest mečeva u grupama A, B, C i D.

Treća runda elitnog evropskog takmičenja sasvim sigurno doneće nova uzbuđenja! Nakon utakmica Inter – Salcburg i Galatasaraj – Bajern, od 21.00 kreću preostali dueli.

LIGA ŠAMPIONA, 3. KOLO

GRUPA A

Galatasaraj – Bajern 1:3 (1:1)

Mančester junajted – Kopenhagen 1:0 (0:0)

Benfika – Real Sosijedad 0:1 (0:0)

Slavni Mančester junajted pokušaće na pobednički put da se vrati protiv danskog Kopenhagena, dok će Sevilja našeg Nemanje Gudelja dočekati Arsenal. Francuski Lans dočekuje PSV, slavni Real Madrid gostuje Bragi, dok Union Berlin čeka šampiona Italije Napoli.

Fudbaleri Benfike igraju kod kuće protiv Sosijedada, a dešavanja sa svih ovih mečeva možete pratiti u multi-lajvu na portalu Informer.rs.

UŽIVO:

DRUGO POLUVREME

KRAJ, ZAVRŠENE SU SVE UTAKMICE U LIGI ŠAMPIONA ZA VEČERAS!

97. minut – Džordan Larson uzima loptu! BRANI ONANA!

97. minut – Napoli je savladao Union Berlin, a Sosijedad Bragu u gostima. Oba meča po 1:0.

96. minut – Penal za Kopenhagen!

95. minut – Završene utakmice u Portugalu i Francuskoj! Real je savladao Bragu 2:1, dok su Lans i PSV odigrali 1:1.

90. minut – Na svim utakmicama je zasad jedan gol razlike ili nerešeno, tako da nas čeka drama u sudijskim nadoknadama.

87. minut – Kopenhagen pokušava da dođe do izjednačenja na „Old Trafordu“, kao i Sevilja protiv Arsenala.

83. minut – Utakmice ulaze u finiš, zanimljivo je na svim terenima. Šanse ređaju maltene sve ekipe.

72. minut – Evo i Junajteda! Hari Megvajer je strelac, vodi Mančester protiv Kopenhagena!

65. minut – Nije dugo trajalo slavlje PSV, Lens je uzvratio i preko Vaija stigao do izjednačenja 1:1.

63. minut – Ne odustaje ni Braga. Portugalci su preko Đala prepolovili vođstvo „kraljeva“ Pao je i gol na utakmici Benfiki, gde je Sosijedad poveo pogotkom Mendeza.

61. minut – Real je duplirao prednost protiv Brage, a strelac je Belingem.

59. minut – Ne predaje se Sevilja, srpski fudbaler Nemanja Gudelj vraća Špance u život i pogađa za 1:2! Reprezentativac „orlova“ bio je najsnalažljiviji i smanjio prednost!

55. minut – Probio je led i PSV. Holandski klub poveo je u gostima protiv Lensa i to pogotkom Bakajoka!

54. minut – „Tobdžije“ su duplirale prednost, ovog puta pogodio je Gabrijel Žesus! Brazilac je posle sjajnog solo prodora, fantastičnim šutem iskosa zatresao mrežu Sevilje.

53. minut – Mirno je na utakmicama širom Evrope. Mreže i dalje miruju, Real Madrid i Arsenal sigurno čuvaju svoju prednost.

46. minut – Počelo je drugo poluvreme na večerašnjim mečevima u Ligi šampiona. Nadamo se da ćemo u nastavku videti mnogo više golova.

PRVO POLUVREME

45+4 – Evo gola i za Arsenal! Gabrijel Martineli pogodio je za vođstvo Arsenala protiv Sevilje!

40. minut – Bliži se kraj prvog poluvremena, samo jedan gol i nekoliko poništenih. Napadači baš nisu raspoloženi večeras.

32. minut – Prošlo je više od pola sata na mečevima Lige šampiona, zasad samo pogodak u Bragi na stadionu „Kamenolom“. Na ostalim terenima nema previše uzbuđenja.

25. minut – Još jedan poništen pogodak! Union Berlin je dao gol Napoliju, ali je poništen. U ofsajdu se našao Gosens.

23. minut – Oslobodio se Junajted pritiska i evo prve šanse. Šutirao je Dalo, ali korner za Mančester.

16. minut – EVO PRVOG GOLA! Ispala je odbrana Brage, Vinisijus je asistirao Rodrigu, lagana egzekucija za 1:0.

14. minut – Prvo uzbuđenje u Lisabonu! Benfika je dala gol Sosijedadu, ali sudije su nakon pregledanja VAR-a poništile pogodak. U ofsajdu se našao napadač lisabonskog velikana Musa.

10. minut – Bolje je Kopenhagen otvorio utakmicu protiv Mančester junajteda. Junajtedu je to utakmica za vađenje nakon serije loših rezultata, ali nije dobro krenulo po „crvene đavole“. Hari Megvajer je već imao dve intervencije i zasad je 0:0.

6. minut – Nema šansi, ni golova zasad na mečevima. Večeras su pobede ostvarili Inter protiv Salcburga, odnosno Bajern protiv Galatasaraja.

1. minut – Utakmice su počele