Žena vozi u kontrasmeru: Snimak opasne vožnje zabeležen kod obilaznice Novi Beograd 

Još jedna vožnja u kontra smeru zabeležena je na Novom Beogradu.

Naime, kako se vidi na snimku objavljenom na Instagram stranici „moj_beograd_“, vozač automobila se kretao u suprotnoj kolovoznoj traci.

„Žena vozi u kontra smeru, obilaznica kod Novog Beograda danas“, piše u opisu videa na ovoj instagram stranici.

UDARNA VEST.rs(Telegraf,rs)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare