Još jedna vožnja u kontra smeru zabeležena je na Novom Beogradu.
Naime, kako se vidi na snimku objavljenom na Instagram stranici „moj_beograd_“, vozač automobila se kretao u suprotnoj kolovoznoj traci.
„Žena vozi u kontra smeru, obilaznica kod Novog Beograda danas“, piše u opisu videa na ovoj instagram stranici.
UDARNA VEST.rs(Telegraf,rs)