UŽIVO! PARTIZAN – BARSELONA: Kalinić pogodio uz ZVUK SIRENE! Barsa ima DVOCIFRENU prednost na poluvremenu!

KK Partizan će u utakmici trećeg kola Evroligi odmeriti snage sa Barselonom, a utakmica je na programu od 18 sati i 30 minuta.

Uživo,

Partizan – Barselona: 34:44

Tok utakmice:

Druga četvrtina:

Završena je prvo poluvreme!

20. minut – Katastrofalna odbrana Parnog valjka u ovim momentima34:41 Kalinić pogađa trojku u poslednjoj sekundi prvog poluvremena za +10

19. minut – Ledej pogađa u karakterističnom stilu 34:38

18. minut – Još jednu trojku pogađa Laprovitola, Barselona ima +8

17. minut – Ponovo loša reakcija košarkaša Partizana u odbrani! Posle dugog napada, Laprovitola je ostao sam na trojci, i pogodio 30:35

16. minut – Smailagić pogađa uz faul, potom je pogodio slobodno bacanje 30:29 Abrines postiže trojku, on na svom kontu već ima pet poena

15. minut – Abrines sada prekida seriju Parnog valjka 25:27

14. minut – Au, šta radi Avramović. Ponovo je plejmejker Partizana preuzeo odgovornost na sebe… Krenuo je silovito na polaganje, i uspeo da poentira uz faul 25:25

13. minut – Trojkaaaa! Aleksa Avramović je pogodio za tri poena i zapalio atmosferu u Areni! 23:25

12. minut – Avramović je promašio polaganje, ali je Kaminski uspeo da dođe do ofanzivnog skoka i potom poentira 20:23

9. minut – Ledej sjajno probija i snažno zakucava 14:19Veoma bitne poene za Partizan postiže Aleksa Avramović 16:21

8. minut – Ledej je pogodio dva slobodna bacanja 12:19

7. minut – Nova trojka Laprovitole naterala je Željka Obradovića da zatraži taj,-aut 10:19

6. minut – Još jedna izgubljena lopta za Partizan, Barsa ima +6

4. minut – Da Silva je ostao sam na trojci i poentirao, a onda i Laprovitola postiže trojku 8:10

3. minut – Balša Koprivica poentira posle ofanzivnog skoka 6:2

2. minut – Kevin Panter cepa mrežicu sa poludistance 4:2

1. minut – Jan Veseli precizan sa poludistance, on postiže prve poene na večerašnjoj utakmici 0:2 Balša Koprivica snažno zakucava na drugoj strani 2:2