PARTIZAN – CIBONA: Obradović BESNI na igrače, Cibona vodi čak 9 razlike! Partizan ispod svakog nivoa

Uživo, Partizan – Cibona

11. minut – Tri poena za goste u prvom napadu, koš i faul 16:28.

2. četvrtina

Očajna igra Partizana i sjajna Cibona. To je rezime prvog kvartala koji su gosti dobili – 16:25.

9. minut – Odmah se osetila energija koju je doneo Avramović, pre svega u odbrani. Crno-beli kradu loptu u prvom napadu Cibone i preko Anđušića sa penala dolaze do 15:17.

9. minut – Trostruka izmena za Obradovića. Avramnović, Ledej i Dozijer na parketu.

8. minut – Mnogo kritika stiže od Željka Obradovića za igru svog tima. Jaramaz trojkom malo popravlja utisak 11:14.

7. minut – Mustafić za tri sa jedne i Anđušić za dva sa druge strane 8:12.

5. minut – Zagrepčani prave dva faula u napadu uzastopno. Koprivica posle četiri minuta pomera crno-bele sa dva poena 4:9.

3. minut – Napad Partizan je baš loš na početku meča. Cibona igra sjajno 2:9.

2. minut – Gosti bolje počinju meč. I posle samo dva minuta Obradović traži minut odmora 2:7. Izuzetno je ljut trener Partizana.

1. minut – Počeo je meč u Areni.