PARTIZAN NASTAVIO SERIJU POBEDA: Parni valjak GAZI, Mladost pružila žestok otpor, crno-beli u drugom poluvremenu slomili Lučance!

Fudbaleri Partizana savladali su Mladost iz Lučana u u utakmici 11. kola Superlige Srbije rezultatom 2:0.

Strelci su bili Natho iz penala u 57. i Zahid u 61. minutu.

Partizan je pritiskao od početka meča, ali nije mogao da probije organizovanu odbranu gostiju.

Najbolju šansu propustio je Saldanja u 5. minutu kada je podigao stativu.

Nakon osme uzastopne pobede Partizan je i dalje prvi na tabeli sa 25 bodova iz devet mečeva.

Mladost na šestom mestu ostala je na 15 bodova.

Drugo poluvreme:

90. minut – Utakmica je produžena za tri minuta

86. minut – Pokušava Mladost da smanji rezultat i vrati neizvesnost ali bez prave prilike

80. minut – Pokušao je Kalulu sa distance, ali je izblokiran. Potom iz igre izlaze Zahid i Kalulu, na terenu jsu Baždar i Trifunović

74. minut- Dvostruka izmena u Partizanu umesto Saldanje i Kanutea u igri su Šćekić i Nikolić

68. minut – GOOL , 2:0, ZAHID! Sjajna kontra crno-belih, lopta dolazi do Zahida koji obilazi Stamenkovića i rutinski šalje loptu u mrežu

67. minut – Severina je zamenio Natha, prva izmena u Partizanu

65.minut – Partizan nastavlja sa napadima

59. minut – Nova šansa, šutirao je Saldanja glavom, Stamenković je sjajno intervenisao.

57.minut – GOOL 1:0, NATHO! Penal za crno bele nakon faula,Joksimović je oborio Zahida u kaznenom prostoru. Natho siguran sa kreča, lopta u jednu Stamenković u drugi stranu

54. minut – Velika šansa za Mladost nakon kontre, najpre Jovanović sjajno interveniše, a potom Veličković sa pet metara šutira daleko iznad gola. Da je pogodio gledao bi se VAR

51. minut – Sjajna asistencija Natha za Zahida čiji udarac iz idealne pozicije Stamenković brani

49. minut – Dobar pokušaj Natha, Stamenković je bio prinuđen da boksuje loptu

46. minut – Utakmica je nastavljena