UŽAS KOD LESKOVCA: Obrušio se zid na kući, strahuje se da ima poginulih 

U mestu Priboj kod Leskovca jutros je poginula jedna osoba kada se na nju obrušio zid.

Navodno, vatrogasno-spasilačka jedinica iz tog grada dobila je dojavu da je u 11.10 sati u naseljenom mestu Priboj došlo do obrušavanja zida na pomoćnom objektu.

– Prilikom intervencije, vatrogasci su pronašli telo na mestu nesreće – navodi izvor Informera iz istrage.

Policijski uviđaj u toku, a nakon toga biće poznato više detalja o ovoj nesreći.

UDARNA VEST.rs(Kurir.rs/Informer)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare