Proglašena tri dana žalosti u srpskim sredinama na KiM 

U srpskim sredinama na Kosovu i Metohiji  26, 27. i 28. septembar proglašavaju se danima žalosti povodom pogibije naših sugrađana u tragičnom događaju u Banjskoj, u opštini Zvečan, saopštila je danas Srpska lista.

U srpskim sredinama na teritoriji Kosova i Metohije otkazaće se svi događaji zabavnog karaktera u organizaciji organa lokalnih samouprava i institucija, a zastave Republike Srbije na svim institucijama biće spuštene na pola koplja.

„U ime Srpske liste i srpskog naroda sa Kosova i Metohije izražavamo najdublje saučešće porodicama stradalih“, a povređenima želimo brz oporavak, navedeno je u saopštenju.

UDARNA VEST.rs(Telegraf.rs)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare