PARTIZAN PAO POSLE DRAME: Košarkaši Bajerna osvojili treće mesto na memorijalnom turniru „Pavlos Janakopulos“

Košarkaši Partizana poraženi su od Bajerna sa95:99 u borbi za treće mesto na memorijalnom turniru „Pavlos Janakopulos“.

Podsetimo, u prvom meču u Atini crno-beli su poraženi od Efesa.

TOK MEČA

4. ČETVRTINA

40. minut – Partizan posle drame izgubio od Bajerna – 95:99!

39. minut – Edvards na minut do kraja za novo vođstvo Bajerna (93:97)

38. minut – Naneli drži Partizan u igri (90:92)

37. minut – Partizan stigao na -1 (88:89)

34. minut – Posle serije Bajerna, Obradović traži tajm-aut i Partizan se preko Nanelija vraća u igru (81:84)

31. minut – Nemački tim uvećava prednost na startu poslednje četvrtine (78:74)

3. ČETVRTINA

30. minut – Preokert na nekoliko sekundi pred kraj treće deonice – Edvards pogađa trojku (72:74)

29. minut – Obst nastavlja da „teroriše“ crno-bele (72:71)

27. minut – Kaminski pogađa trojku za novu dvocifrenu prednost crno-belih (72:60)

26. minut – Padaju trojke, Andreas Obst pogađa za Bajern, a onda i Pi Džej Doužer za Partizan (66:58)

24. minut – Avramović promašuje, i protivnik ne može da pogodi koš, period bez poena

23. minut – Bajern brzim kontrama topi prednost crno-belih (58:52)

22. minut – Partizan nastavlja da dominira (54:49)

2. ČETVRTINA

20. minut – Jaramaz je fauliran i sa penala ne pogađa ništa. Usledila je brza kontra Bajerna i jedan lagan poen (48:45), faul za Partizan i uspešno slobodno bacanje za Bajern (48:46). Faul Bonge na devet sekundi pred kraj prvog poluvremena, tajm-aut nemačkog kluba, dok sudijska trojka pregleda VAR i svira dva slobodna bacanja za Partizan – Naneli je oba puta precizan (51:46).

19. minut – Još jedna trojka Smailagića (48:41), koji je napravio faul, pa je Edvards na liniji za slobodna bacanja – oba puta je precizan (48:43)

17. minut – Gruba igra na parketu, slobodna bacanja za Bajern (45:36), pa i poen Evdardsa (45:38)

16. minut – Partizan stiže na +10 (43:33), prvo trojka Smailagića, pa Anđušića

14. minut – Zaigrali su crno-beli daleko agresivnije i to se isplatilo, novi preokret na meču (35:33)

13. minut – Nemački tim stiže do preokreta (27:31), a onda trojka Nanelija vraća crno-bele na -1 (30:31)

1. ČETVRTINA

10. minut – Na 40 sekundi do kraja prve doenice Bajern stiže do još jednog izjednačenja (22:22), usledio je konfuzan napad Partizana

9. minut – Partizan za sada u blagoj prednosti (22:20)

7. minut – Trojka i nemački tim stiže do izjednačenja (17:17), crno-beli su dosta neprecizni, greše i protivnik koristi taj momenat

6. minut – Bajern se vraća u igru (14:10), nekoliko vezanih poena i smanjuje na četiri razlike

4. minut – Crno-beli razigrani, lako dolaze do poena (10:4)

1. minut – Prvi poen za Partizan (1:0), Avramovićev polovičan učinak sa linije za slobodna bacanja