PREDSEDNIK VUČIĆ U NJUJORKU SA PREDSEDNIKOM JUŽNE KOREJE: Izvanredan sastanak! Razgovarali o saradnji, investicijama, EXPO… 

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Njujorku sa predsednikom Južne Koreje Jun Sok-jolom sa kojim je razgovarao o saradnji u oblasti digitalne tehnologije i poljoprivrede, kao i o potencijalnim investicijama.

„Izvanredan sastanak sa predsednikom Republike Koreje @sukyeol.yoon. Razgovarali smo najviše o saradnji u oblasti digitalne tehnologije i poljoprivrede, kao i o potencijalnim investicijama korejskih kompanija u našu Srbiju“, naveo je predsednik Vučić na Instagramu i dodao:

„Razume se, EXPO 2027 u Srbiji i kandidatura korejskog Busana za EXPO 2030. bile su važne teme našeg razgovora. Iskoristio sam priliku i da uputim poziv predsedniku Jun Sok-jolu da poseti Srbiju“.

UDARNA VEST.rs(Kurir.rs)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare