Panika ispred pekare u Beogradu: Radnica prijavila čoveka sa pištoljem, a policija ga zatekla u čudnom stanju 

Ispred poznate beogradske pekare u naselju Železnik, kako Telegraf saznaje, pre dva dana, oko 14.30 časova pojavio se muškarac sa pištoljem.

Radnica lokala je, prema našim informacijama, pozvala policiju.

Po dolasku patrole, muškarac je zatečen kako spava za stolom, sa pištoljem, najverovatnije gasnim.

Utvrđeno je da je bio pod dejstvom alkohola.

Nezvanično, uhapšeni nikome nije pretio.

Slučaj vodi Prekršajni sud u Beogradu.

UDARNA VEST.rs(Telegraf.rs)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare