Odbojkašice Srbije igraju protiv Mađarske meč Grupe A Evropskog prvenstva u Gentu.
Meč je na programu od 20 časova.
Maja Ognjenović i drugarice su obezbedile plasman u osminu finala, ali sada žele da sa prve pozicije odu u narednu fazu takmičenja.
UDARNA VEST.rs(Kurir sport)