Samoubistvo na Vračaru? Leš pronađen u kupatilu, krvi je bilo svuda 

Telo G. M. (83) je poslato na sudsko-medicinsku obdukciju

U Ulici kralja Milutina na beogradskoj opštini Vračar, oko ponoći, u stanu, zatečeno je beživotno telo.

Leš G. M. (83) zatečen je u kupatilu.

Telo je bilo krvavo, pa se pretpostavlja da se radi o samoubistvu, što će pokazati istraga.

Telo je poslato na sudsko-medicinsku obdukciju.

UDARNA VEST.rs(Telegraf.rs)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare