Leonardo se vratio u Humsku!

Bivši fudbaler Partizana Leonardo de Souza, posetio je stadion svog nekadašnjeg kluba u Humskoj.

Brazilski internacionalac, posetio je stadion crno-belih, gde su ga dočekali Ivica Iliev i generalni direktor crno-belih Miloš Vazura.

Upravo Iliev je svojevremeno, kao sportski direktor Partizana i doveo Leonarda u klub, nakon čega je Brazilac sa crno-belima osvojio i duplu krunu u sezoni 2016/17.

Takođe, Leonardo je iskoristio priliku da se fotografiše na stadionu sa dresom crno-belih, uz broj 42, koji je i nosio na leđima.

Osim toga, Brazilac će prisustvovati i revanš meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija u kojem će Partizan dočekati Sabah.


UDARNA VEST.rs (Telegraf.rs)

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare