UŽIVO: APOEL -VOJVODINA, Kiprani vode nakon konfuzije u odbrani Novosađana! Poluvreme u Nikoziji

APOEL- VOJVODINA 1:0

TOK MEČA:

Drugo poluvreme:

Prvo poluvreme:

45. minut – Završeno je prvo poluvreme domaćin ima minimalnu prednost

40. minut- Domaćin opasniji nakon vodećeg gola, Vojvodina prilično uzdrmana

33. minut – GOL, 1:0, KVILITIJA! Domaćin je krunisao inicijativu i poveo nakon velikog pritiska i konfuzije u odbrani Novosađana.

27. minut – Igra se u jakom teškim uslovima, zbog velike vrućine u Nikoziji, sudijski tajm-aut da se igrači osveže

16. minut – Odlična prilika za Apoel, Carević sjajno interveniše i sprečava siguran pogodak. Šutirao je Čebake.

13, minut – Blaga terenska inicijativa Apoela, Vojvodina odlično organizovana i vreba iz kontre.

7. minut – Sjajna prilika za Vojvodina, odlična lopta za Čumića u prostor koji izlazi ispred golmana Beleca, ali šutira pravo u njega

1. minut- Utakmica je počela

SASTAVI:

APOEL (3-2-3-2): Belec – Sušić, Krespo, Dvoli – Kostadinov, Sarfo – Gomeš, Fetfocidis, Čebeke – Kvilitija, Vilson Eduardo.

VOJVODINA (4-3-3): Carević – Lazarević, Crnomarković, Antonijević, Traore – Milosavljević, Zukić, Nikolić – Baraje Čumić, Vukčević.

Fudbaleri Vojvodine gostuju Apoelu na Kipru u 2. kolu kvalifikacija za Ligu konferencija.

Trener Vojvodine Radoslav Batak izjavio je da njegova ekipa mora da odigra hrabro i disciplinovano i da je važno da u uvodnom delu meča bude iznad svog nivoa.

Prethodnih nedelju dana dosta smo govorili o našem protivniku i svima je jasno da igramo protiv kvalitetne ekipe koja ima veliko iskustvo u kvalifikacijama u evropskim takmičenjima, u grupnoj fazi, čak i Lige šampiona, i koja ima tri-četiri puta veći budžet od nas„, rekao je Batak.

Mnogo je bitna ova prva, sutrašnja utakmica i ja sam to isticao i nekako smo kroz pripreme stalno mislili na Apoel i ovo je za nas veliki izazov i šansa“, dodao je on.

Na Kipru su u u ovo doba godine velike vrućine.

Važno je da na tom početku budemo koncentrisani i fokusirani jer to može da odredi dalji razvoj. Čekaju nas i teški vremenski uslovi, tako da moramo da budemo na maksimalnom nivou kako bismo odgovorili svim tim izazovima. Vremenski uslovi će zahtevati vrlo verovatno i svih pet izmena i zato će nam svaki igrač biti bitan„, naglasio je Batak.

Utakmica se igra u Nikoziji sa početkom u 19 časova.