PARTIZAN – ZVEZDA: Crno-beli se ponovo odvojili, sam FINIŠ u Areni!

PARTIZAN – CRVENA ZVEZDA 92:82

TOK MEČA:

Četvrta četvrtina:

39. minut – Panter rešava sve dileme 92:79, potom Bentil za tri 92:82

38. minut – Mini serija Partizana, sjajni poeni Pantera, potom Ledej nakon ofanzivnog skoka 89:77. Pogađa Nedović 89:79

37. minut- Dante Egzum zakucava za +9, Partizan se ponovo odlepio 85:76. Martin polovičan sa penala 85:77

35. minut – Naneli sa penala prekida lošu seriju Partizana 81:75

34. minut – Trojka Vildoza njegovi prvi poeni na meču 79:73. Potom Nedović uz faul 79:75, promašuje bacanje

33. minut – Neverovatne zicere promašuje igrači Zvezde propuštaju priliku da se skroz vrate u meč

31. minut – Pogađa Dobrić nakon ofanzivnog skoka, potom sjajni Panter, njegov 27 poen 79:70

Treća četvrtina:

Zvezda je zaigrala bolje u nastavku i uspela da smanji prednost stigla do -11. Luka Mitrović je dobio petu ličnu grešku što je bio dodatni problem za crveno-bele Potom se razigrao Martin i Zvezda je stigla do -7. Trojkom Kampaca Zvezda je na -7 na kraju treće deonice 75:68

30. minut – Smajlagić postiže važne poene za Partizan .73:64. Panter sa penala za 75:65 . Potom trojka Kampaca za kraj treće četvrtine 75:68

29. minut – Martin vezuje 4 poena, Zvezda na -8 70:62

28. minut – Dobrić najraspoloženiji kod Zvezde, nova trojka 70:58

27. minut – Nova trojka Bentila, pa pogađa Lesor uz faul 70:55

– Veliki problem za Zvezdu, Mitrović dobija petu ličnu grešku, nakon tehničke greške

26. minut – Panter fantastičan, 63:50

25. minut – Lepa akcija Zvezde i poeni Bentila61:47, pa trojka istog igrača 61:50

24. minut – Pogađa Panter, Nedović promašuje zicer sa druge strane 59:43

23. minut – Mini serija Zvezde 57:43

21.minut – Panter nastavlja gde je stao 57:36, vraća Nedović 57:39

Druga četvrtina:

Partizan je u drugoj četvrtini samo uvećao prednost. Crno-bele šut i dalje sjajno služi, plus ofanzivni skok. Zvezda mnogo izgubljenih lopti i promašenih zicera. 54:34 na poluvremenu

19. minut – Lesor nakon ofanzivnog skoka, pa trojka Kampaca 52:34

18. minut – Lep prodor i poeni Dobrića, potom Panter za tri 50:31

17. minut – Pogađa Lesor sa penala

15. minut – Pogađa Panter 44:26, Zvezda mnogo greši, novi tajm-aut Ivanovića.

14. minut – Sjajna akcija Partizana i zakucavanje Smajlagića, potom trojka Dobrića 40:26

12. minut – Nova trojka Ledeja, pa poeni Mitrovića 36:22

11. minut – Ledej pogađa za tri 33:18, potom Petrušev zakucava 33:20

Prva četvrtina:

Završena je prva četvrtina. Partizan je sjajno šutirao, pogodio čak 7 trojki i od starta vodio. Crno-beli nakon prve deonice imaju + 12

10. minut – Nakon pogotka Kampaca, dve trojke Partizana, Trifunović i Ledej. Sa druge strane Bentil promašuje dva zicera 30:18. Tajm-aut Ivanović

8. minut – Partizan sjajno služi šut za tri, trojka Nanelija 24:16

6. minut – Hasan Martin, pa potom Lesor iz ofanzivnog skoka 18:11. Zatim trojka Dobrića18:14

4. minut – Zakucava Smajlagić poske ofanzivnog skoka, vraća Kampaco, 11:6. A onda trojke Naneli i Nedovića 14:9

2. minut – Mitrović postiže prve poene za Zvezdu6:2, potom Madar za tri 9:2

1. minut – Panter postiže neverovatnu trojku 3:0. Potom fauliran za tri poena, pogađa sva tri bacanja 6:0

1.minut – Počela je utakmica za titulu!