UŽIVO, CRVENA ZVEZDA-PARTIZAN: Crno-beli se trgli nakon lošeg početka – rafalna paljba Pantera i Madara za preokret!

Košarkaši Crvene zvezde i Partizana igraju treći meč finalne serije ABA lige!

Uživo,

Tok utakmice:

32. minut – Anđušić pogađa dva slobodna bacanja 65:62

31. minut – Vildoza pogađa trojku na otvaranju poslednje četvrtine 65:59

30. minut – Egzum uspešno realizuje dva slobodna bacanja 60:57

29. minut – Smailagić pravi četvrti faul, Petrušev potom precizan sa linije za slobodna bacanja 58:53

28. minut – Dobrić pogađa dva slobodna bacanja, domaći tim ponovo vodi 54:52

27. minut – Loša reakcija crveno-belih u odbrani, Madar je ostao sam kao duh i upisao nove poene 52:52

26. minut – Nakon greške Kampaca u napadu, Ledej je ostao sam na drugoj strani, dobio loptu i lako poentirao 51:50

24. minut – Mitrović se snajno snašao i lepo pogodio, na drugoj strani parketa Madar precizan van linije 6,75

23. minut – Lazić pogađa trojku iz ćoška, Zvezda ima +2 poena prednosti 43:41 A na drugoj strani Naneli uzvraća istom merom 43:44

22. minut – Ponovo Mitrović poentira nakon ofanzivnog skoka 40:41

Druga četvrina:

20. minut – Naneli je u poslednjim sekundama prvog poluvremena pogodio trojku, a tom prilikom ga je Kampaco faulirao, pa će Naneli imati priliku za 3+1

19. minut – Lesor tek sada postiže prve poene na meču 37:36 Papapetru pogađa sa poludistance, Partizan ponovo vodi 37:38

18. minut – Danilo Anđušić cepa mrežicu! Sjajno je iskusni šuter iskoristio blok svog saigrača i pogodio novu trojku 33:34

17. minut – Loši momenti za Partizan, ovog puta Petrušev skače u napadu i lako poentira 33:28 Anđušić pogađa uz faul, pa je iskoristio i dodatno slobodno bacanje 33:31

16. minut – Nemanja Nedović zakucava u kontri posle sjajne asistencije Luke Mitrovića 31:28

14. minut – Novi laki poeni za Crvenu zvezdu, manjak koncentracije košarkaša Partizana u odbrani je evidentan u ovim momentima 26:25 Ledej trojkom prekida seriju domaće ekipe 26:28

13. minut – Vildoza u tranziciji pogađa trojku 22:25 Mitrović sada poentira nakon ofanzivog skoka 24:25

12. minut – Smailagiću je sviran treći faul, što predstavlja veliki problem za Partizan

11. minut – Crno-beli serijom 4:0 otvaraju drugu deonicu 19:25

Prva četvrtina:

10. minut – Ledej pogađa sa poludistance u karakterističnom stilu 17:19 Na drugoj strani Dobrić stiže do lakih poena, a onda Egzum u poslednjoj sekundi sjajno probija i donosi +2 poena prednosti svom timu

9. minut – Sjajan prodor Nemanje Nedovića i laki poeni za srpskog plejmejkera 16:15

8. minut – Egzum je ostao sam na trojci i pogodio 14:15

7. minut – Hasan Martin pogađa uz faul a potom je sigurno realizovao i dodatno slobodno bacanje 12:11

5. minut – Partizan nakon trojke Pantera prvi put vodi na današnjoj utakmici, odlična reakcija gostujućih košarkaša nakon tajm-auta 9:11

4. minut – Jam Madar sada postiže trojku i smanjuje na 9:6

3. minut – Mitrović ponovo poentira, i to na sjajan način 4:0 Smailagić postiže trojku 4:3 Nedović na drugoj strani uzvraća istom merom, a potom u narednom napadu posstiže lake poene nakon izgubljene lopte košarkaša Partizana 9:3

2. minut – Luka Mitrović postiže prve poene na današnjem meču 2:0

1. minut – Nekoliko promašaja i na jednoj i na drugoj strani na početku meča!

Uoči meča:

– Utakmica između Crvene zvezde i Partizana počinje u 20:55!

– Ako se bude nešto bacalo na teren, prazni se dvorana – glasi upozorenje sudija!

– Obradović povukao ekipu sa terena!
– Košarkaši Crvene zvezde i Partizan pristigli su u halu Pionir!

Grmeće večeras popularni Pionir, biće premali da primi sve navijače Crvene zvezde koji žele da pomognu svom timu da produži finalnu seriju ABA lige (20.30, Arena sport premijum 1).

Partizan će na parket istrčati s namerom da počisti večitog rivala i da već večeras crno-beli proslave titulu posle sušnog perioda koji traje poprilično dugo – celu deceniju. Tim Željka Obradovića uspeo je da obezbedi veliki kapital, da odbrani domaći teren, ali večeras će imati mnogo teži zadatak nego u prve dve utakmice.