SRBIN NIJE MOGAO DA ZAUSTAVI SUZE! Luka Jović potpuno SLOMLJEN: Mogao je biti heroj, a postao je TRAGIČAR! (VIDEO)

Fudbaleri Fiorentine na izuzetno bolan način ostali su bez trofeja u Kupu Italije.

Fudbaleri Intera odbranili su trofej, pošto su u finalu u Rimu pobedili Violu sa 2:1. Na stadionu Olimpiko Fiorentina je povela u trećem minutu golom Nikolasa Gonzalesa, ali Inter je golovima Lautara Martinesa, koji je bio strelac u 29. i 37. minutu, stigao do preokreta i trofeja.

Srpski fudbaler Luka Jović, koji je dobio šansu u drugom poluvremenu, mogao je da postane heroj svog tima, a na kraju je ispao tragičar.

Imao je Luka nekoliko sjajnih prilika u finišu meča, ali nije uspeo da zatrese mrežu i to ga je potpuno slomilo.

Čim se utakmica završila srpski golgeter je briznuo u plač.