UŽIVO, VIDEO: ZVEZDA – ČUKARIČKI, crveno- beli dominiraju, Brđani nemoćni, poluvreme na Marakani!

CRVENA ZVEZDA – ČUKARIČKI 2:0

TOK MEČA:

Drugo poluvreme:

Prvo poluvreme:

45. minut – Prvo poluvreme je produženo za dva minuta

44 minut –  Šutirao je Kangva iz slobodnog udarca, daleko preko gola

39. minut – Azarov dobija žuti karton nakon što je u kontri povukao Ovusua za dres.

35. minut – Malo je opao ritam utakmice,Čukarički pokušava da se vrati u meč.

27. minut – Zvezda potpuno dominira, ređaju se šanse treći gol visi u vazduhu.

19. minut, GOL 2:0. RAKONJAC! Zvezda je duplirala prednost. Ovog puta akcija je išla po levoj strani, Azarov je centrirao, a Rakonjac glavom zatresao mrežu.

17. minut – Bukari je probio po desnoj strani,ali je u želji da asistira pogrešio

15. minut – Čukarički je upostavio ravnotežu na terenu

9. minut – Nova šansa za Zvezdu, Mitrović je u poslednji čas izblokiran.

6. minut – GOL , 1:0, KANGVA! – Zvezda je brzo naplatila početnu inicijativu i golom Kangve došla u vođstvo. Sjajno je centrirao Nikolić , a Kangva glavom zakucao loptu u mrežu.

3. minut – Prva prilika za Zvezdu, Rakonjac se spetljao u izglednoj situaciji

1. minut – Utakmica je počela

Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju Čukarički u utakmici 33. kola Super lige Srbije.

Tok meča moći ćete da pratite uživo na Kurir sport.

POSTAVE:

Crvena zvezda: Borjan – Nikolić, Eraković, Milunović, Azarovi – Kangva, Mijailović – Bukari, Ivanić, Mitrović – Rakonjac. Trener: Miloš Milojević.

Čukarički: Belić – Rogan, Gajić, Serafimović, Drezgić – Sisoko, Kovač – Ovusu, Ivanović, Adžić – Badamosi. Trener: Dušan Kerkez.

Crveno-beli su već obezbedili osvajanje šampionske titule i za njih ova utakmica nema veći takmičarski značaj, dok sa druge strane ekipa sa Banovog Brda pokušava da se izbori za drugo mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Čukarički na stadion „Rajko Mitić“ stiže nakon što je porazom od TSC-a prekinuo seriju od pet prvenstvenih pobeda, među kojima su i dva nad Partizanom, pa će protiv Zvezde pokušati da se vrati pozitivnim rezultatima, što neće biti lak zadatak.

Zvezda sa druge strane još uvek nema poraz u ovoj sezoni, a jedan od pet remija zabeležila je u prethodnom kolu kada je večiti derbi na stadionu u Humskoj završen bez golova.

Trener crveno-belih, Miloš Milojević, na ovaj način je najavio promene u svom timu.

– Mogu da se očekuju promene ekipi, zato što smo imali dve utakmice u četiri dana, tako da nam treba malo sveže krvi i energije, biće rotacija – istakao je Miloš Milojević.