UŽIVO, CRVENA ZVEZDA – STUDENTSKI CENTAR: Gosti vode u Pioniru, Duško Ivanović BESNI pored terena!

Košarkaši Crvene zvezde danas od 19 časova igraju utakmicu 22.kola Aba lige protiv ekipe Studentskog Centra.

Uživo,

Crvena zvezda – Studentski centar: 23:24

Tok meča:

Prva četvrtina:

9. minut – Ivanović siguran sa linije za slobodna bacanja 23:24

8. minut – Lake poene postiže Pavićević, gosti imaju +3

7. minut – Veoma hrabro igraju „studenti“, crveno-beli ne uspevaju da uhvate ritam u napadu 21:22

5. minut – Gosti vode, Hadžibegović postiže trojku 9:12 Bentil uzvraća istom merom 12:12

4. minut – Drežnjak zakucava u kontri, sjajna akcija Studentskog centra 9:9

3. minut – Laki poeni za Bentila 9:5

2. minut – Posle trojke gostujuće ekipe, van linije 6,75 precizan i Stefan Lazarević 5:3

1. minut – Vildoza postiže prve poene na današnjoj utakmici 2:0

Uoči meča:

Meč će se igrati u dvoran “Aleksandar Nikolić“, a ovo će biti četvrti duel dva kluba u regionalnoj ligi od kako je crnogorski predstavnik ušao u Aba ligu, a crveno-beli su do sada slavili tri puta.

Trener košarkaša Crvene zvezde Duško Ivanović rekao je danas mali razmak između dve utakmice ne vidi kao najveći problem, već činjenicu da njegov tim očekuje meč protiv dobre ekipe Studentskog centra.

– Da se ponovim, ali situacija je slična kao i pred naš prvi susret. Mali razmak između dve utakmice ne vidim kao najveći problem, već činjenicu da igramo protiv jedne odlične ekipe. Rekao sam i prilikom najave prve utakmice da imaju odličan odabir igrača, odlično su trenirani i vođeni. Igraju modernu, brzu košarku sa mnogo tranzicije i kontranapada, i tu moramo da ih zaustavimo jer su rezultatima pokazali da imaju kvalitet – rekao je Ivanović.

Ognjen Kuzmić je istakao da je njegov tim dobro upoznat sa Studentskim centrom.

– Očekuje nas zaista dobra ekipa pokazali su to i nekim dobrim pobedama u ABA ligi. Igraće bez pritiska, sve ostalo znamo, igraju brzo, i na nama je da čvrstom igrom dobijemo tu utakmicu. Pozivam publiku da dođe i pruži nam podršku, nećemo biti kompletni, mnogo nam nedostaju neki igrači, ali i utakmicom u Barseloni pokazali smo da imamo kvalitet i da kompletni, uz period koji nam predstoji za treninge i dobar rad možemo do naših ciljeva. Idemo ipak utakmicu po utakmicu – rekao je Kuzmić.