PARNI VALJAK SAMLEO ZVEZDU I PORED KAMPACA

Neverovatna utakmica između Partizana i Crvene zvezde završena je pobedom Partizana rezultatom 92:81.

Nakon dvocifrenog vođstva Zvezde, Partizan je preokrenuo u svoju korist i pobedio.

U utakmici 21. kola ABA lige, košarkaši Partizana pobedili su Crvenu zvezdu nakon čudesnog preokreta rezultatom 92:81.

Crvena zvezda je dominirala u prve dve četvrtine. Bilo je mnogo razigravanja u napadu crveno-belih pre svega od strane Nedovića i Kampaca, što su saigrači maksimalno koristili.

Kampaco je u prvom poluvremenu bio ubedljivo najefikasniji akter na terenu, upisao je 21 poen, uz tri i asistencije i ukradene lopte, Bentil ga je pratio sa osam, a Petrušev je upisao pet.Podsetimo, Kampaco je napravio 5 ličnih grešaka i isključen je.

U Partizanu je prednjačio Lesor sa 12 poena, ali šest promašenih slobodnih bacanja iz 14 pokušaja.