UŽIVO, ZVEZDA – N. PAZAR (SASTAVI): Trener crveno-belih šokirao izborom igrača za rođendansku utakmicu!

Fudbaleri Crvene zvezde u 26. kolu Mozzartbet Super lige Srbije dočekuju Novi Pazar.

SASTAVI

Crvena zvezda: Borjan – Eraković, Leković, Dragović, L. Nikolić – Kanga, V. Nikolić, Prucev, Rakonjac, Katai – Pešić. Trener: Miloš Milojević.

Novi Pazar: Slavković – Pešukić, Rubežić, Kurdić, Jović – Momčilović, Radovac, Bogdanovski, Đuričković, Ergelaš – Majdevac. Trener Aleksandar Stanković.

Trener Crvene zvezde prilično je iznenadio startnom postavom. Na terenu će od prvog minuta biti bek Lazar Nikolić, kao i vezista Veljko Nikolić, dok će ofanzivne zadatke između ostalih imati Jegor Prucev i Marko Rakonjac.

Uoči meča:

Lider prvenstva i aktuelni šampion, na utakmici protiv šestoplasiranog tima na tabeli, obeležiće 78. rođendan kluba i zbog toga se očekuje slavljenička atmosfera na stadionu „Rajko Mitić“.

U prvom ovosezonskom duelu ova dva tima crveno-beli su pobedili rezultatom 2:1 kao gosti uz golove Lončara u šestom minutu, Rodića u 34. i Pešića u 88. minutu.

Kada je reč o utakmicama ova dva tima na Marakani, na prethodna dva meča Zvezda ima gol razliku 13:0 do koje je stigla pobedama rezultatim 5:0 i 8:0.

Zvezda je uoči utakmice imala 18 bodova više od drugoplasiranog Partizana, dok je Novi Pazar sa 44 boda imao dva manje od Vojvodine.