Imamo dramu, TSC smanjio rezultat protiv Zvezde

Fudbaleri TSC-a i Crvene zvezde od 18.30 časova u Bačkoj Topoli igraju derbi 25. kola Superlige Srbije (TV Arena Sport Premijum 1)!

FK TSC – FK CRVENA ZVEZDA 1:2 (0:1)
(Ratkov 70 – Pešić 20, 46)

TSC: Ilić, Cvetković, Petrović, Stojić, Čalušić, Stojković, Radin, Đakovac, Milosavljević, Ilić, Ratkov.

Crvena zvezda: Borjan, Vigo, Leković, Dragović, Rodić, Mijailović, Kangva (Nikolić 54), Kanga (Katai 69), Bukari, Mitrović (Azarov 69), Pešić.

70. minut – GOLLL! TSC je smanjio rezultat. Ratkov je strelac na asistenciju Luke Ilića, uz pomoć prečke. Proveravao je VAR ovaj pogodak, ali ofsajda nije bilo.

63. minut – Borjan odlično istrčava, zaustavio je Ratkova i izbacio u aut.

61. minut – Novi prekid! Ovoga puta se Borjan žali na povredu vrata.

57. minut – I Bukari dobija žuti karton.

54. minut – Veljko Nikolić menja Kangvu.

53. minut – Milosavljević dobija žuti karton zbog oštrog faula.

46. minut – Počelo je drugo poluvreme! I to golom Pešića, njegovim drugim na meču. Sjajno dodavanje Kangve, šut Pešića iz prve i Ilić nije imao šanse.

POLUVREME!

45+1. minut – Zvezda slavi Lekovića. Mladi štoper je na petercu stigao loptu koja je išla ka praznom golu. Prethodno je Borjan izleteo, a Stojković sa 40 metara uputio udarac ka praznoj mreži.

44. minut – Ratkov je promašio zicer, novi za TSC. Njegov udarac sa pet metara odbranio je Borjan.

39. minut – Đaković muči Viga i Lekovića, ponovo je šutirao pravo u Borjana.

36. minut – TSC je bolji, u to nema sumnje. Još jedna šansa. Stojić je glavom spustio u pet metara, a Dragović je nekako uspeo da izbaci ispred jednog igrača domaćeg tima. Bio bi to gol verovatno.

29. minut – Žuti karton za Srđana Mijailovića.

27. minut – Ilić šutira preko gola, još jedna prilika za domaćina.

25. minut – Kakva šansa za TSC! Bolju nisu mogli da požele. Izbacio je Ratkov Đakovca po levoj strani, ovaj ušao u kazneni prostor i servirao na petercu loptu Milosavljeviću koji je sa pet metara promašio prazan gol.

22. minut – Još jedna akcija TSC-a, šut Đakovca odbranio je Borjan. Biće korner za TSC.

20. minut – GOLLL! Zvezda vodi, strelac je Pešić, Sjajjno je šutirao spoljnim felšom u donji deo ugla. Ispala je odbrana domaćeg tima u ovoj situaciji.

19. minut – Cvetković preti Borjanu. Bila je to izgledna situacija, s tim da je lopta otišla visoko preko gola.

15. minut – Gelor Kanga je dobio žuti karton zbog udaranja Milana Radina sa zemlje.

12. minut – Prva prava akcija Zvezde, Rodić je imao priliku da nađe Pešića u kaznenom prostoru, ali nije dobro centrirao.

8. minut – Žuti karton za Luku Ilića, rukom je zakačio Mijailovića u predelu vrata!

3. minut – Utakmica kreće od momenta kada je sve stalo, od tog prvog prekida.

Poslednja vest iz Bačke Topole glasi: Klubovi su pristali i meč će biti nastavljen!

– I dalje nema nikakvih naznaka kakva je situacija u Bačkoj Topoli. Pitanje je i da li će se meč igrati. Kako su iz TV Arenasport javili, problem je na trafostanici i uključen je agregat. Klubovi moraju da daju pismenu saglasnost da će igrati pod smanjenom vidljivošću. Problem je i taj da će meč biti prekinut i prebačen na dnevni termin ako struja još jednom nestane.

11. minut – Šta se ovo dešava? Meč je i po drugi put prekinut, opet je struja nestala. Milanović je ponovo pored delegata, dok su igrači ponovo kod svojih klupa.

9. minut – Utakmica je nastavljena, stekli su se uslovi za igru.

3. minut – Prekid meča. Problem je sa osvetljenjem koje je i te kako oslabilo. Jednostavno, sudija Miloš Milanović je povukao igrače sa terena i poslao ih ka klupi.

1. minut – Počela je utakmica u Bačkoj Topoli, nakon pet minuta kašnjenja.

– Kasni utakmica u Bačkoj Topoli, očigledno je problem tehničke prirode.

Najava meča:

Zvedza je lider SL sa 16 bodova više u odnosu na Partizan i Čukarički, dok je TSC na četvrtom mestu i zaostaje 17 za crveno-belima. Uz utakmicu manje u odnosu na Brđane.

Glavni sudija meča je Miloš Milanović sa pomoćnicima Milanom Šutulovićem i Stefanom Vojnićem, dok u VAR sobi sede Milan Mitić i Marko Đuričić.

Zvezda i TSC sastali su se do sada osam puta. Crveno-beli su slavili osam puta, jednom je bilo nerešeno (prošle godine), dok je TSC upisao jedan trijumf protiv najtrofejnijeg srpskog kluba.

Vredi pomenuti i to da će Zvezda igrati bez suspendovanog Erakovića, a zbog povrede meč propušta i Nemanja Milunović.