KAKO SU „GRAĐANI“ OVO PREŽIVELI? Muk, pa DELIRIJUM u Londonu, NEVEROVATAN PREOKRET Arsenala!

Tobdžije su uspele da savladaju Bornmut

KAKO SU "GRAĐANI" OVO PREŽIVELI? Muk, pa DELIRIJUM u Londonu, NEVEROVATAN PREOKRET Arsenala!

Slavlje fudbalera Arsenala

Utakmica 26. kola Premier lige između Arsenala i Bornmuta, zavšena je rezultatom 3:2. Prvi gol su Tobdžije primile na samom startu utakmice, 10 sekundi nakon početka kada Biling je satresao mrežu. Arsenal je prvi gol postigao u 62. minutu (Tomas Parti), a nakon osam minuta je Ben Vajt postigao gol za 2:2. Sve je mirisalo na remi u 90. minutu, ali je Nelson preokrenuo situaciju i postigao gol u sedmom minutu sudijske nadoknade.

Čelsi se nije proslavio protiv Lidsa ali je gol koji je postigao Fofane u 53. minutu bio dovoljan da londonski klub uzme pobedu na meču (1:0).