VIDEO ČISTE TENISKE UMETNOSTI! Novak je na ovaj način IZNENADIO i samog sebe, pogledajte SPEKTAKULARAN poen koji će se pamtiti!

Srpski teniser Novak Đoković plasirao se danas u četvrtfinale turnira u Dubaiju, pošto je u dva seta pobedio Holanđanina Talona Grikspora 6:2, 6:3.

Prvi teniser sveta je do pobede nad 39. igračem na ATP liti stigao posle sat i 17 minuta igre.

Igrao je Novak zaista sjajno danas, u potpunosti je kontrolisao meč, a protivniku nije dao ni promil šanse da dođe do izjednačenja.

Grikspor je snažno servirao, a Novak je na veoma težak način stigao do loptice, i potom uzvratio ritern za koji Holanđanin nije imao rešenje, piše Kurir. Loptica je preletela Grikspora, potom završila na liniji, a kako je to izgledalo pogledajte u priloženom video snimku: