GORI AUTOMOBIL NA AUTOPUTU Vatrogasci na terenu kod Inđije, ne zna se ima li povređenih 

Na autoputu Beograd-Novi Sad kod isključenja za Inđiju i Sremske Karlovce jedan automobil se, za sada iz nepoznatih razloga zapalio.
Vatrogasci su na terenu i gase vozilo, a nije poznato da li ima povređenih, piše Blic.

UDARNA VEST.rs

Share

guest
0 Komentara
Inline Feedbacks
Vidi sve komentare