VLAHOVIĆ SE VRATIO, KOSTIĆ ASISTENT U POBEDI: Juventus preko Sergejevog Lacija do polufinala Kupa Italije

Fudbaleri Juventusa savladali su Lacio u utakmici četvrtfinala Kupa Italije rezultatom 1:0.

Jedini pogodak postigao je Bremer na asistenciju srpskog fudbalera Filipa Kostića. u 44. minutu.

Kostić je odigrao svih 90. minuta.

Za Juventus je od prvog minuta zaigrao srpski napadač Dušan Vlahović, koji je tako prvi put posle duže pauze zaigrato od početka utakmice.

Vlahović je igrao do 64. minuta.

Prethodno je u duelu protiv Monce ušao sa klupe i odigrao 25. minuta u porazu Juventusa od 0:2

Zbog povrede koju je zaradio na utakmici Lige šampiona protiv Benfike 25. oktobra, srpski centarfor nije igrao za Juventus, piše Kurir.

Jedine mečeve od tog gostovanja u Lisabonu Vlahović je odigrao za reprezentaciju Srbije.

U timu Lacija Sergej Milinković Savić je meč počeo sa klupe a u igru ušao u 59. minutu

Juventus će se u polufinalu Kupa Italije sastati sa Interom.