SAMO JE POGLEDAO KA NEBU…! Dirljiva scena u Italiji, ovako je Dejan Stanković posvetio pobedu Siniši Mihajloviću! VIDEO

Danas je veliki trijumf u gostima ostvarila Sampdorija, koja je pobedila Sasuolo sa 2:1.

Golove za Sampdoriju postigli su Manolo Gabiadini u 25. i Tomaso Augeljo u 28.minutu, dok je strelac za Sasuolo bio Domeniko Berardi iz penala u 64. minutu.

Dobro je poznato da je Siniša Mihajlović ostavio veliki trag u Sampdoriji, u klubu u kom je bio i trener i fudbaler. Mihina smrt teško je pala Dejanu Stankoviću, koji je danas posle gola Sampdorije, pogledao ka nebu i naj način gol posvetio svom kumu.

Kako je to izgledalo, pogledajte u priloženom video snimku:

Sampdorija je upisala drugu pobedu u prvenstvu i sa devet poena se nalazi na 18. poziciji. Sasuolo je na 15. mestu sa 16 osvojenih bodova.

U sledećem kolu, Sampdorija će dočekati Napoli, a Sasuolo će gostovati Fjorentini.