UŽIVO, ARGENTINA – FRANCUSKA: GOOOOOL!!! Mesi! Kakva ludnica u produžecima!

Nakon uzbudljive četiri nedelje u Kataru, za titulu šampiona sveta od 16 časova igraju Argentina i Francuska!

Argentina – Francuska 3:2

Tok meča:

108. minut – GOOOL!

Argentina je ponovo došla do prednosti! Mesi je strelac posle velike gužve u kaznenom prostoru!

106. minut – Počeo je drugi produžetak.

105+1. minut – Još jedna velika prilika

I opet Martinez pred golom Francuske. Upamekano je još jednom, u poslednjem trenutku uspeo da zasmeta napadaču koji je poslao loptu pored gola, a potom tražio od sudije Marčinjaka da pokaže na belu tačku.

105. minut – Drama!

Upamekano je u poslednjem momentu klizećim startom izblokirao udarac Martineza, možda i sprečio pogodak Argentine koja je u nastavku iz kornera bila bezopasna.

104. minut – Moglo je da bude i opasnije

Argentinci su u završnici prvog produžetka imali priliku da zaprete rivalu, ali Akunja nije uspeo da uputi opasniji udarac. Nije ni imao baš najbolju poziciju za to.

102. minut – Opet menja Skaloni

Na terenu su Lautaro Martinez i Leandro Paredes, a meč je završen za Alvareza i De Paula.

100. minut – Prekidi za Francusku

Uspeli su Francuzi da dođu do poseda lopte, a Fofana je ubrzo nakon toga fauliran, pa su „Trikolori“ dobili priliku da ubace loptu u kazneni prostor. Nakon toga je usledio korner, ali bez previše problema sa Argentina odbranila.

96. minut – Promena Dešana

Rabio je završio ovaj meč, a na terenu je Jusuf Fofana.

Vezisti se ukazuje pomoć van terena, sumnja se da je zamenjen zbog potresa mozga koji je navodno zadobio tokom jednog duela sa protivničkim igračem.

93. minut – Prvi pokušaj u produžecima

Mek Alister je pokušao sa distance da zapreti, imao je prostora za udarac, ali je poslao loptu pored gola.

91. minut – Počeo je prvi produžetak!

Tek druga promena Argentine i selektora Skalonija na ovom meču. U igri je Gonzalo Muntijel umesto Moline.